Örnek HTML sayfası

Günümüz türkiyesinde partizanlık

Ülkemizde yıllardan beri bir geleniktir giden partizanlık düşüncesi veya partizanlık anlayışı siyasetçilerin bir numaralı gelir kaynağı oluyor.Bizim başımızdakiler deli değil biz onları deli yapıyoruz. Arkadaşlarım kimini yücelterek kimini büyüterek kimilerini de pof poflayarak onları deli psikopat ve dikdatör haline getiriyoruz.

partizan
partizan


Günümüz türkiyesinde
partizanlık denen lanet akım sırf oy vermiş diye o partinin yanlışını,hırsızlığını,hatasını görmezden gelip şak şak yapmaktan başka bişey degildir.Bu denli kafalar yüzünden ülkemizin mevcut siyasi anlayışımız insanlara (sevmem ama kötünün iyisi) empoze etmektedir.

Şimdi gelelim insanların partizanlık yaparak ayrılmasına veyahut ayrıştırılmasına;

Bir kız veya bir erkek normal şartlarda birbirini sever ve evlenir fakat şimdiki düzen o kadar lanet ve bagnaz bir düzen ki o a partili kızım veya o b partili olum bunlar (cehape) chp zihniyeti bunlardan bir sap olmaz veya veya Bunlar Akepeli(akp) bunlar yobaz olur bunlar atatürk ü sevmez biz atatürkçüyüz onlar laikligi sevmez gibi gibi konuşmalar maalesef ki partizanlıgın sosyal ailevi ve özel hayatımıza nakış nakış dokunuşlarından bir kesittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet | sohbet | mobil sohbet | bedava chat |
error: Content is protected !!